Home

Data dodania: 2017/12/13

Nasza drużyna została mistrzem Powiatu Toruńskiego w szachach i awansowała do Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzy osoby w klasyfikacji indywidualnej zajęły medalowe miejsca. 

W kategorii chłopięcej:

I miejsce - Kacper Krasiński

III miejsce - Kacper Radzikowski

IV miejsce - Arkadiusz Wnukowski

W kategorii dziewcząt:

III miejsce - Wiktoria Luberadzka

IV miejsce - Aleksandra Bytner

Gratulacje!!!

więcej w galerii >>>

 

Wyniki grypy "Młodzież" (uczniowie szkoły podstawowej klas 7 i gimnazjum)

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

1

1

I

Sivickis, Wiktoria

0

1800

7.0

22.00

30.00

7

28.0

2

8

IV

Krasiński, Kacper

0

1400

5.5

21.50

29.50

5

21.5

3

3

IV

Łuszczak, Bartosz

0

1400

5.0

20.50

27.00

4

21.5

4

7

IV

Radzikowski, Kacper

0

1400

5.0

20.00

28.00

5

20.0

5

11

V

Wnukowski, Arkadiusz

0

1200

5.0

19.50

27.50

5

20.0

6

12

V

Jernatowski, Szymon

0

1200

5.0

19.50

26.50

5

22.0

7

2

III

Siarnowski, Kacper

0

1600

4.5

24.50

34.50

4

22.5

8

32

 

Jaranowski, Mateusz

0

1000

4.5

24.00

33.00

4

20.5

9

14

V

Szyplik, Janusz

0

1200

4.5

23.00

33.00

3

19.0

10

10

V

Stasiak, Marcin

0

1200

4.5

20.00

27.00

4

19.5

11

15

V

Czynszak, Wiktor

0

1200

4.5

17.50

24.50

4

16.5

12

37

 

Fabiszewski, Michał

0

1000

4.5

15.50

22.50

4

16.5

13

29

 

Stankiewicz, Marcel

0

1000

4.0

21.50

30.00

4

16.0

14

4

IV

Gutmański, Bartosz

0

1400

4.0

21.00

30.00

4

19.0

15

5

IV

Witomski, Kacper

0

1400

4.0

20.00

26.50

4

17.0

16

38

 

Samsel, Zuzanna

0

1000

4.0

18.50

26.50

4

17.0

17

26

 

Jabłoński, Jakub

0

1000

4.0

18.50

25.00

4

15.0

18

6

IV

Borowicz, Hubert

0

1400

4.0

18.00

28.00

4

18.0

19

35

 

Amin, Andrzej

0

1000

4.0

17.00

24.00

4

14.0

20

13

V

Pilewski, Miłosz

0

1200

4.0

16.00

21.00

4

12.0

21

9

IV

Luberadzka, Wiktoria

0

1250

4.0

14.50

20.50

4

12.0

22

34

 

Olkiewicz, Jan

0

1000

3.5

19.00

26.00

3

15.5

23

16

 

Małkiewicz, Bartosz

0

1000

3.0

21.50

29.50

3

14.0

24

21

 

Markowski, Rafał

0

1000

3.0

18.50

27.00

3

13.0

25

17

 

Grąbczewski, Jakub

0

1000

3.0

18.50

25.00

3

14.0

26

33

 

Bytner, Aleksandra

0

1000

3.0

18.00

23.00

3

13.0

27

42

 

Sobociński, Mikołaj

0

1000

3.0

17.00

24.00

3

13.0

28

27

 

Tołpa, Zofia

0

1000

3.0

16.00

21.00

3

10.0

29

22

 

Auguściński, Kamil

0

1000

3.0

15.00

23.50

3

8.0

30

19

 

Gręźlikowski, Filip

0

1000

3.0

15.00

21.00

3

12.0

31

36

 

Maćkowski, Patryk

0

1000

3.0

15.00

20.50

3

10.0

32

23

 

Debski, Bartłomiej

0

1000

3.0

13.50

19.00

3

8.0

33

25

 

Rumińska, Aleksandra

0

1000

2.5

16.00

20.00

2

10.0

34

40

 

Romanowski, Miłosz

0

1000

2.5

15.50

21.50

2

11.0

35

39

 

Kozicka, Wiktoria

0

1000

2.5

12.00

17.50

2

8.5

36

30

 

Wysocki, Paweł

0

1000

2.0

16.50

21.50

2

9.0

37

31

 

Sierocka, Sandra

0

1000

2.0

15.00

21.50

2

7.0

38

18

 

Jachowski, Szymon

0

1000

2.0

14.00

18.50

2

8.0

39

24

 

Rafiński, Michał

0

1000

2.0

13.50

18.50

2

5.0

40

41

 

Ducki, Wiktor

0

1000

1.5

14.00

19.00

1

7.5

41

28

 

Hurn, Marcus

0

1000

1.0

18.00

23.00

1

4.0

42

20

 

Czerwiński, Mateusz

0

1000

0.0

10.00

14.00

0

0.0

Wyniki grupy "Dzieci" (uczniowie szkoły podstawowej do 6 klasy)


M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

1

1

II

Sivickis, Kornelia

0

1600

6.5

22.50

31.50

6

25.5

2

2

V

Paziewski, Kacper

0

1200

6.0

21.00

30.50

6

25.0

3

5

V

Cichoszewski, Wojciech

0

1200

5.0

22.50

30.50

5

22.0

4

13

 

Liszkiewicz, Julian

0

1000

5.0

20.50

29.00

5

19.0

5

4

V

Zdrojewski, Karol

0

1200

5.0

19.50

28.50

5

19.0

6

3

V

Lewandowski, Franciszek

0

1200

5.0

19.00

27.00

5

22.0

7

6

V

Talkowski, Artur

0

1200

4.5

24.00

34.00

4

21.5

8

28

 

Kulasiński, Szymon

0

1000

4.0

22.00

30.50

4

21.0

9

27

 

Wiśniewska, Aleksandra

0

1000

4.0

21.50

29.00

3

18.0

10

20

 

Kalinowski, Jan

0

1000

4.0

18.00

25.50

4

15.0

11

23

 

Gąsiorowski, Witold

0

1000

4.0

18.00

25.00

4

16.0

12

8

V

Wiśniewska, Weronika

0

1100

4.0

17.00

23.50

4

16.0

13

11

 

Wojciechowski, Maksymilian

0

1000

4.0

16.50

23.50

4

17.0

14

22

 

Przybyszewski, Nathan

0

1000

4.0

15.50

21.50

4

14.0

15

26

 

Płachecki, Mikołaj

0

1000

3.5

16.50

23.50

3

14.5

16

18

 

Puk, Piotr

0

1000

3.5

14.50

21.00

2

12.0

17

16

 

Lewandowski, Mateusz

0

1000

3.0

18.00

25.00

3

13.0

18

10

 

Darmaht, Borys

0

1000

3.0

16.50

24.50

3

12.0

19

14

 

Kowalska, Amelia

0

1000

3.0

16.00

21.00

2

9.0

20

7

V

Murszewska, Julia

0

1100

3.0

15.50

21.00

3

11.0

21

29

 

Zduński, Daniel

0

1000

3.0

15.00

21.00

2

11.0

22

15

 

Mularczyk, Dominik

0

1000

3.0

13.50

21.50

3

8.0

23

17

 

Piętka, Laura

0

1000

2.5

15.50

22.50

0

8.0

24

24

 

Rentfleisz, Mikołaj

0

1000

2.5

12.50

18.50

1

10.0

25

9

 

Rumiński, Wojciech

0

1000

2.5

12.50

17.50

2

7.5

26

21

 

Wojciechowski, Marek

0

1000

2.0

17.00

23.50

1

10.0

27

12

 

Murszewski, Filip

0

1000

2.0

16.00

21.00

1

9.5

28

19

 

Kowalski, Hubert

0

1000

2.0

15.50

22.00

1

8.0

29

25

 

Szuderski, Patryk

0

1000

1.5

12.50

17.50

0

5.5