Home

Data dodania: 2016/03/16
14 marca grupa miłośników poezji z kl. II w ramach realizacji projektu edukacyjnego zaprezentowała  spektakl poetycko- muzyczny „Imiona miłości”.
W części I spotkania zaproszeni goście - dyrekcja, nauczyciele, rodzice, zespół klasowy - w zabawowej formie odpowiadali na zadawane przez uczniów pytania dotyczące problematyki  projektu - „Czy poezja da się lubić?”. W części II uczniowie zaprezentowali się w rolach Zakochanej (Weronika Pierzgalska), Zakochanego (Mateusz Kwiatkowski) oraz obserwatorów i komentatorów śledzących miłosne perypetie głównych bohaterów (Patrycja Murawska, Filip Dzwonkowski, Mikołaj Wiśniewski. Miłosz Puciński, Hubert Błaszkiewicz).Występ nagrodzony został gromkimi brawami, a podniesione do góry zielone serduszka były odpowiedzią potwierdzająca postawioną przez zespół tezę, że  poezja da się lubić.  W dalszej części młodzi artyści i goście miło spędzili czas przy herbacie i ciastku, dzieląc się na gorąco popremierowymi wrażeniami .
W przygotowaniu popołudniowego spotkania z poezja i muzyką uczniów wspierali – opiekunka grupy projektowej Marzenna Daszkowska oraz wychowawca klasy Rafał Rutkowski. Galeria.